alfedus


Koncert Pain of Salvation

Magické datum s magickou kapelou PAIN OF SALVATION
Ve čtvrtek 20. října přijede do pražské Retro Music Hall v rámci turné k nové desce Road Salt Two legendární švédská progresivně rocková formace PAIN OF SALVATION.
PAIN OF SALVATION vznikli v hlavě multiinstrumentalisty a zpěváka Daniela Gildenlöwa. Stalo se tak v roce 1984, kdy mu bylo pouhých jedenáct let! Nějakou dobu vše ještě krystalizovalo pod jménem Reality, aby se od počátku devadesátých let změnilo jméno na Pain Of Salvation a posléze začalo s natáčením demosnímků. Vše vyvrcholilo prvním albem Entropia (1997), které vlastně nastartovalo sérii tematicky ucelených opusů, jež se v budoucnu dotýkaly války a jejího vlivu na rodinu a lidstvo, otázek životního prostředí versus jaderné elektrárny apod.
Do dnešních dnů vydali PAIN OF SALVATION osm řadových alb, dvě živé desky, dvě DVD a dva singly. Aktuální koncept Road Salt Two vyjde 26. září a je pokračováním loňské kolekce Road Salt One. Kapela si vůbec libuje v koncepčních tématech. U desky BE (2004) šlo o povahu a podstatu Boha a jeho vztahu k lidstvu a jeho vývoji. Album Scarsick (2007) odráží nesouhlasný postoj skupiny s kroky Bushovy administrativy a kritiku americké společnosti obecně. Skupina dokonce po nějaký čas odmítala vystupovat v USA.
Frontman Daniel v mezičase spolupracoval s The Flower Kings, Transatlantic, Ayreon a také s králi progresivního rocku Dream Theater. Zde je odkaz na předprodej vstupenek. Na místě bude vstupenka stát 750Kč.

www.alfedusmusic.cz  www.alfedus.cz  www.painofsalvation.com  www.doubleheadpro.com

Zákaz pořizování video a audiozáznamu. Bližší informace: harustak@alfedus.com

INFORMACE PRO NOVINÁŘE: Akreditace se poskytují na základě předem zveřejněného článku nebo oficiálního plakátu na akci v dostatečném časovém předstihu v tištěném časopise, novinách či vyvěšením na kulturním či společenském portálu. Pište, prosím, nejpozději do 15. října 2011. Akreditací bude omezený počet. V případě zájmu o další informace nebo fotografie v tiskové kvalitě využijte kontakt: Bohouš Němec, ALFEDUS, tel.: 602682136, nemec@alfedus.com

Fotogalerie

Bloody Xmas Fest Nelly Řehořová - Tydyjou BXM-LIGHT Rage - Twenty one titulní videoklip německé skupiny Rage Blaze Bayley: Live in Prague 2014 Olympic - My už jiný nebudem Stealing Time Kama - Žhavá noc Doga - Od soumraku do úsvitu Videoklip s Lucií Bílou a Kamilem Střihavkou Seven - No surrender DVD Kajínek Nelly Řehořová - Jen jedenkrát Aleš Brichta Trio - Superhero Personal Signet - Wires Ado - Taký je život Arakain - Paganini Zakázaný ovoce - Pornostár Nelly Řehořová - Spiknutá víla Doga - Geny Walda Gang - Eldorádo Seven - Lost Hero zakázanÝovoce - Zastávka na znamení Vláďa Šafránek - Vím, že ty víš Fajnrock TV DoubleDecker - Digitální pevnost One More Step Christmas Metal Symphony 2013 - Trailer Show Prague Zakázaný ovoce - Vem si mě Zakázaný Ovoce - Nech mě odejít Nate - Proměna ft. Miloš Novotný (prod. Majestic) ALMANAC - WINTER 'MASTERS OF ROCK' - DOCUMENTARY Kajínek Místo nahoře Seven - Get It Daniel Krob - Život je reálnej Plesy - pokrytí na klíč i s moderátorem Místo v životě Volnaya Staya - Daj Mi Ogna Henych 666 - Magické Noci Zakázaný Ovoce - Alkoholka

Navigace 
alfedus music alfedus music eshop alfedus guerilla BloodyXmas.com alfedus vydavatelstvi
Výběr jazyka
English Česky

+420 602 682 136 alfedus@alfedus.com


2010 Copyright by Alfedus.
Developed_by PiXOLO

Spokojení klienti
Vodafone
Vodafone a.s.
GlaxoSmithKline
GlaxoSmithKline
Procter and Gamble
Procter and Gamble
Albion
Albion
Bögl a Krýsl
Bögl a Krýsl
Europark
Europark
Fishstone
Fishstone
J.B.J. film
J.B.J. film
 
Skupina ČEZ
Skupina ČEZ
Skupina ČEZ
Hollywood Classic
Entertainment
Seznam.cz
Seznam.cz
Uncle Sam
Uncle Sam Sportswear
Zentiva
Zentiva
MINDOK
MINDOK
 
Genesy
Genesy
NuclearBlast
NuclearBlast
Raiffeisen bank
Raiffeisen bank
Supraphon
Supraphon
ESET
ESET
TOPZINE
TOPZINE
 
Rádio Orlík
Rádio Orlík
Rádio Hey
DWD.cz