alfedus


Doga slaví protestem

Skupina Doga vyhlásila ke svému dvacetiletému výročí existence protestní akci.
Vedeme boj proti změkčilosti mužů a stírání rozdílů mezi pohlavími.
Pod knutou svého lídra Romana 'Izzi' Izaiáše se celého půl roku nechala skupina zarůstat vousem, změnila se v neandrtálce, visela za krk, svlékala se do naha a mrzla v aprílové vánici zavěšená na dubu. Ještě žádná skupina nikdy nevytrpěla tolik pro své ideály.

 

Akce Stop holení! končí, boj se změkčilostí trvá. Muži vzmužte se!
Foto: Dalibor Konopáč

Historie akce:
Doga se rozhodla oslavit dvacet let své existence hlasitým protestem. Půl roku se její členové neholili. Změnili se v chlupatá monstra a co víc, strhli na svou zarostlou stranu desítky fanoušků z celé republiky. Kdo z vás si někdy nechal růst týdenní strniště, ví jak to svědí. Doga vydržela půl roku. To co vidíte na fotografiích není trik maskérů. To je příroda. Celá akce vrcholila videoklipem, který musíte vidět, abyste pochopili, jak nezodpovědné bylo ho vůbec začít točit.
Natáčení bylo rozplánováno do královských pěti dnů. Hudebníci přijeli i s železným jádrem fanklubu z Ostravy, Zlína a dalších měst republiky ledovou nocí do Prahy, aby zde od sedmi hodin ráno začali tvořit dějiny českého videoklipu.
Do hry se zapojila mocná vousiska členů i nečlenů kapely, kostýmy neandrtálců, kamenný lesní hrad, ječící dívky, bezmála aprílové počasí bičující sněhem holá těla členů kapely i jejich věrných fans i sadistický režisér Marek Dobeš. Posledně jmenovaná hříčka přírody, nechala kdysi Izziho hlavu otloukat ve filmu Choking Hazard popelníkem, aby letos překonala svou krutovládu nad skupinou ještě sadističtějším činem. V ledovém vzduchu opožděné zimy viseli členové kapely za krk na stromě dokud se jejich odkrvená těla nezměnila v kusy ledu.
Stop holení! Ať žije Rock N Roll

http://sip.denik.cz/show/gavriely-natacela-klip-s-kapelou-doga20080416

http://www.ahaonline.cz/cz/z-domova/25514/doga-slavi-20-let---frontmana-malem-uskrtili!

Bloody Xmas Fest Nelly Řehořová - Tydyjou BXM-LIGHT Rage - Twenty one titulní videoklip německé skupiny Rage Blaze Bayley: Live in Prague 2014 Olympic - My už jiný nebudem Stealing Time Kama - Žhavá noc Doga - Od soumraku do úsvitu Videoklip s Lucií Bílou a Kamilem Střihavkou Seven - No surrender DVD Kajínek Nelly Řehořová - Jen jedenkrát Aleš Brichta Trio - Superhero Personal Signet - Wires Ado - Taký je život Arakain - Paganini Zakázaný ovoce - Pornostár Nelly Řehořová - Spiknutá víla Doga - Geny Walda Gang - Eldorádo Seven - Lost Hero zakázanÝovoce - Zastávka na znamení Vláďa Šafránek - Vím, že ty víš Fajnrock TV DoubleDecker - Digitální pevnost One More Step Christmas Metal Symphony 2013 - Trailer Show Prague Zakázaný ovoce - Vem si mě Zakázaný Ovoce - Nech mě odejít Nate - Proměna ft. Miloš Novotný (prod. Majestic) ALMANAC - WINTER 'MASTERS OF ROCK' - DOCUMENTARY Kajínek Místo nahoře Seven - Get It Daniel Krob - Život je reálnej Plesy - pokrytí na klíč i s moderátorem Místo v životě Volnaya Staya - Daj Mi Ogna Henych 666 - Magické Noci Zakázaný Ovoce - Alkoholka

Navigace 
alfedus music alfedus music eshop alfedus guerilla BloodyXmas.com alfedus vydavatelstvi
Výběr jazyka
English Česky

+420 602 682 136 alfedus@alfedus.com


2010 Copyright by Alfedus.
Developed_by PiXOLO

Spokojení klienti
Vodafone
Vodafone a.s.
GlaxoSmithKline
GlaxoSmithKline
Procter and Gamble
Procter and Gamble
Albion
Albion
Bögl a Krýsl
Bögl a Krýsl
Europark
Europark
Fishstone
Fishstone
J.B.J. film
J.B.J. film
 
Skupina ČEZ
Skupina ČEZ
Skupina ČEZ
Hollywood Classic
Entertainment
Seznam.cz
Seznam.cz
Uncle Sam
Uncle Sam Sportswear
Zentiva
Zentiva
MINDOK
MINDOK
 
Genesy
Genesy
NuclearBlast
NuclearBlast
Raiffeisen bank
Raiffeisen bank
Supraphon
Supraphon
ESET
ESET
TOPZINE
TOPZINE
 
Rádio Orlík
Rádio Orlík
Rádio Hey
DWD.cz