alfedus


Bloody Xmas - 2013

Jako již tradičně, i tento rok pořádáme festival hororových filmů Bloody Xmas Fest, v pořadí již pátý. Stále jsme pod záštitou Festivalu fantazie, tentokrát je však akce pořádána samostatně, v hotelu Fantazie v Chotěboři. Jelikož máme k dispozici celý hotel, máme zde možnost posunout akci o něco výš, než v uplynulých ročnících.
 
Kromě toho, že plánujeme více filmů, více přednášek a více hostů, máme v plánu tentokrát do programu zařadit i hororovou tvůřčí dílnu "Bloody Workshop", kde si každý z účastníků bude moci natočit svůj vlastní krátký horor. Workshop je zároveň i soutěží. 
 
Elementární náklady na rozjezd kampaně sháníme prostřednictvím kampaně na serveru Startovač.cz, který je moderní formou tzv. crowdfundingu, kdy lidé, které projekt zaujme, mohou přispět finanční částkou, a dostanou za to nějakou odměnu, závislou na výši jejich příspěvku. Odměny se pohybují od jména v závěrečných titulcích, až po ztvárnění významné role ve filmu.
 
Více informací na stránce projektu zde:  https://www.startovac.cz/projekty/bxm-bloody-workshop/
http://www.bloodyxmas.cz/

Bloody Xmas Fest Nelly Řehořová - Tydyjou BXM-LIGHT Rage - Twenty one titulní videoklip německé skupiny Rage Blaze Bayley: Live in Prague 2014 Olympic - My už jiný nebudem Stealing Time Kama - Žhavá noc Doga - Od soumraku do úsvitu Videoklip s Lucií Bílou a Kamilem Střihavkou Seven - No surrender DVD Kajínek Nelly Řehořová - Jen jedenkrát Aleš Brichta Trio - Superhero Personal Signet - Wires Ado - Taký je život Arakain - Paganini Zakázaný ovoce - Pornostár Nelly Řehořová - Spiknutá víla Doga - Geny Walda Gang - Eldorádo Seven - Lost Hero zakázanÝovoce - Zastávka na znamení Vláďa Šafránek - Vím, že ty víš Fajnrock TV DoubleDecker - Digitální pevnost One More Step Christmas Metal Symphony 2013 - Trailer Show Prague Zakázaný ovoce - Vem si mě Zakázaný Ovoce - Nech mě odejít Nate - Proměna ft. Miloš Novotný (prod. Majestic) ALMANAC - WINTER 'MASTERS OF ROCK' - DOCUMENTARY Kajínek Místo nahoře Seven - Get It Daniel Krob - Život je reálnej Plesy - pokrytí na klíč i s moderátorem Místo v životě Volnaya Staya - Daj Mi Ogna Henych 666 - Magické Noci Zakázaný Ovoce - Alkoholka

Navigace 
alfedus music alfedus music eshop alfedus guerilla BloodyXmas.com alfedus vydavatelstvi
Výběr jazyka
English Česky

+420 602 682 136 alfedus@alfedus.com


2010 Copyright by Alfedus.
Developed_by PiXOLO

Spokojení klienti
Vodafone
Vodafone a.s.
GlaxoSmithKline
GlaxoSmithKline
Procter and Gamble
Procter and Gamble
Albion
Albion
Bögl a Krýsl
Bögl a Krýsl
Europark
Europark
Fishstone
Fishstone
J.B.J. film
J.B.J. film
 
Skupina ČEZ
Skupina ČEZ
Skupina ČEZ
Hollywood Classic
Entertainment
Seznam.cz
Seznam.cz
Uncle Sam
Uncle Sam Sportswear
Zentiva
Zentiva
MINDOK
MINDOK
 
Genesy
Genesy
NuclearBlast
NuclearBlast
Raiffeisen bank
Raiffeisen bank
Supraphon
Supraphon
ESET
ESET
TOPZINE
TOPZINE
 
Rádio Orlík
Rádio Orlík
Rádio Hey
DWD.cz