alfedus


Alfedus pořádá koncert k nedožitým 60. narozeninám Jiřího Schelingera a odhalení pamětní desky

Zpěvák Jiří Schelinger se narodil 6. března 1951 a v sedmdesátých letech se stal absolutní ikonou tuzemského hard rocku! Jeho odkaz ale žije dál. I po třiceti letech od tragického skonu se mnoho skupin a zpěváků stále hlásí k jeho tvorbě. Stejně na něj vzpomínají i jeho příznivci. I ti, kteří jej vzhledem k datu svého narození nemohli nikdy vidět.
Bratr Jiřího Milan Schelinger se ve spolupráci s agenturou Alfedus a vydavatelskou společností Supraphnon rozhodli uspořádat vzpomínkový koncert plný hostů a překvapení. Večerem bude provázet Milan Schelinger se svou skupinou. Vystoupí Jirkovi souputnici Jaroslav Uhlíř, Karel ŠÍp i dětský pěvecký sbor Řetízek i přední čeští zpěváci Aleš Brichta, Kamil Střihavka, Petr Kolář a další. Nebude chybět ani promítání dobových videoklipů. Firma Supraphon aktuálně vydává obsáhlé 3CD, které bude slavnostně pokřtěno a dojde k jeho premiérovému prodeji za speciální cenu. Zároveň bude předána diamantova deska za celoživotní dílo a více než milion prodaných nosičů s hlasem Jiřího Schelingera.
Koncert proběhne v pondělí 7. března 2011 v pražském Retro Music Hall od 19:30. Vstupenky jsou v síti Ticketstream za 290,-, na místě pak za 350,-.
Ještě před samotným večerním aktem proběhne slavnostní odhalení pamětní desky Jiřího Schelingera. Bude umístěna na dům, v němž umělec vyrůstal, aby kolemjdoucím připomínala tohoto výjimečného zpěváka. V těchto dnech desku v životní velikosti zpracovává akademický sochař Pavel Míka.
Slavnostní odhalení se uskuteční v pondělí 7. března 2011 v 15 hodin v ulici Čestmírova 266/18, Praha 4 – Nusle.

www.jirischelinger.cz 

www.schelinger.cz

Vstupenky můžete zakoupit zde

Upoutávka na koncert zde

Zákaz pořizování video a audiozáznamu. Případné výjimky mohou media žádat u managementu jednotlivých kapel. Další dotazy pište na harustak@alfedus.com
INFORMACE PRO NOVINÁŘE:  Akreditace se poskytují na základě předem zveřejněného článku nebo oficiálního plakátu na akci v dostatečném časovém předstihu, v tištěném časopise či novinách či vyvěšením na kulturním či společenském portálu. Pište prosím nejpozději do 3. března 2011 na adresu harustak@alfedus.com ve vlastním zájmu co nejdříve, akreditací bude omezený počet. V případě zájmu o další informace nebo fotografie v tiskové kvalitě využijte prosím níže uvedeného kontaktu.
AKREDITACE: Bohouš Němec ALFEDUS, tel.: 602682136, nemec@alfedus.com www.alfedus.cz    Fotogalerie

Bloody Xmas Fest Nelly Řehořová - Tydyjou BXM-LIGHT Rage - Twenty one titulní videoklip německé skupiny Rage Blaze Bayley: Live in Prague 2014 Olympic - My už jiný nebudem Stealing Time Kama - Žhavá noc Doga - Od soumraku do úsvitu Videoklip s Lucií Bílou a Kamilem Střihavkou Seven - No surrender DVD Kajínek Nelly Řehořová - Jen jedenkrát Aleš Brichta Trio - Superhero Personal Signet - Wires Ado - Taký je život Arakain - Paganini Zakázaný ovoce - Pornostár Nelly Řehořová - Spiknutá víla Doga - Geny Walda Gang - Eldorádo Seven - Lost Hero zakázanÝovoce - Zastávka na znamení Vláďa Šafránek - Vím, že ty víš Fajnrock TV DoubleDecker - Digitální pevnost One More Step Christmas Metal Symphony 2013 - Trailer Show Prague Zakázaný ovoce - Vem si mě Zakázaný Ovoce - Nech mě odejít Nate - Proměna ft. Miloš Novotný (prod. Majestic) ALMANAC - WINTER 'MASTERS OF ROCK' - DOCUMENTARY Kajínek Místo nahoře Seven - Get It Daniel Krob - Život je reálnej Plesy - pokrytí na klíč i s moderátorem Místo v životě Volnaya Staya - Daj Mi Ogna Henych 666 - Magické Noci Zakázaný Ovoce - Alkoholka

Navigace 
alfedus music alfedus music eshop alfedus guerilla BloodyXmas.com alfedus vydavatelstvi
Výběr jazyka
English Česky

+420 602 682 136 alfedus@alfedus.com


2010 Copyright by Alfedus.
Developed_by PiXOLO

Spokojení klienti
Vodafone
Vodafone a.s.
GlaxoSmithKline
GlaxoSmithKline
Procter and Gamble
Procter and Gamble
Albion
Albion
Bögl a Krýsl
Bögl a Krýsl
Europark
Europark
Fishstone
Fishstone
J.B.J. film
J.B.J. film
 
Skupina ČEZ
Skupina ČEZ
Skupina ČEZ
Hollywood Classic
Entertainment
Seznam.cz
Seznam.cz
Uncle Sam
Uncle Sam Sportswear
Zentiva
Zentiva
MINDOK
MINDOK
 
Genesy
Genesy
NuclearBlast
NuclearBlast
Raiffeisen bank
Raiffeisen bank
Supraphon
Supraphon
ESET
ESET
TOPZINE
TOPZINE
 
Rádio Orlík
Rádio Orlík
Rádio Hey
DWD.cz